Meniu Uždaryti

Kalėdų senelio adresas

Tikras Kalėdų senelio adresasArtėjant gražiausioms metų šventėms daugelis mūsų pradeda galvoti, kaip nudžiuginti savo mažuosius, kuriems dažniausiai Kalėdų laukimas yra kur kas svarbesnis nei kad suaugusiems. Juk tai metas, kai vyksta stebuklai, tad tėveliai turi pasirūpinti, kad mažieji sulauktų to stebuklo. Dažniausiai tai yra ne naujas žaislas, ne saldumynai, tačiau pokalbis su Kalėdų seniu, dėmesys iš jo. Dažnai tik tiek ir tereikia, kad Kalėdų magija įvyktų ir mažasis atrastų tą šventės grožį, kuris ir yra svarbiausias kiekvienam. Todėl norint parašyti Kalėdų seneliui labai svarbu žinoti jo adresą.

Tikras Kalėdų senelio adresas:
Kalėdų Senelis, 1 Šv. Mikalojaus bulvaras, Šiaurės ašigalio miestas, Šiaurės ašigalis, Arkties vandenynas

Norite labiau pradžiuginti savo vaikutį prieš šventes?
Užsakykite jam tikrą Kalėdų senelio laišką!
Kalėdų senelio laiškas – geriausias gestas
Puikus būdas parodyti vaikui stebuklą yra atsiųsti jam senelio laišką, kuris yra adresuotas asmeniškai vaikui. Mažasis galės ne tik skaityti senelio žodžius, tačiau taip pat ir džiaugtis eglės papuošimais, kurie įdedami į voką. Dažniausiai papuošimai kabinami ant eglutės, tad tai tampa savotišku ritualu. Juk taip nuostabu, kad pats Kalėdų senelis atsiuntė žaisliukų ir pasirūpino, kad namuose esanti eglutė būtų gražiai dekoruota.
Visada vertingiau užsisakyti specialisto rašytą laišką. Ne tik dėl skoningų vizualizacijų, tačiau ir dėl labai gražių žodžių, kurie ateina tiesiai iš senelio lūpų. Laiškas parašytas taip, kad vaikai jaustųsi atradę žiemos stebuklą, o iš voko krentančios fėjų dulkės suteikia atmosferai dar daugiau mistikos.
Kaip atsakyti seneliui?
Jeigu pasirūpinote, kad asmeninis Kalėdų senelio laiškas pasiektų mažąjį – tokiu atveju būtinai turite paskatinti ir jam atsakyti. Tegul mažasis pats nusprendžia, koks piešinys puoš voką, taip pat, kokie žodžiai bus laiške. Jeigu vaikas dar nemoka rašyti – tuomet tėveliai turi padėti jo mintis išsakyti popieriuje, kad viskas, ką tik vaikas galvoja, pasiektų senelį. Siųskite atgalinį laišką oficialiu senelio adresu: Kalėdų Senelis, 1 Šv. Mikalojaus bulvaras, Šiaurės ašigalio miestas, Šiaurės ašigalis, Arkties vandenynas. Jeigu vaikas nekantrus – tegul pats pirmas parašo laiškelį seneliui ir kai jį elniai atneš – vaikui bus atsiųstas atsakymas. Tai suteiks švenčių laukimui dar daugiau mistikos ir puikų emocijų.
Senelio laiškas iš profesionalų lūpų
Kai senelis tampa labai užimtas – laiškus jam padeda rašyti nykštukai, kurie puikiai žino senelio braižą, tad vaikučiai dažniausiai net neskiria – kas buvo tikrasis rašytojas. Juk svarbiausia, kad išlaikyta norima atmosfera ir tuo pačiu senelio tonas. Palikite laiškelio rašymo darbus nykštukams-padėjėjams, kurie ne tik surašo senelio žodžius, tačiau ir juos gražiai įkomponuoja, bei pasirūpina, kad laiškas būtų pristatytas laiku.
Laukime švenčių kartu!