Meniu Uždaryti
Tikras Kalėdų senelio laiškas

Kalėdų senelio laiškas

Jūsų mažyliui paruošime ir išsiųsime tikrą Kalėdų senelio laišką
Artėjant šventiniam laikotarpiui pradedame galvoti apie dovanas savo artimiausiems, o ypač mažiausiesiems. Norime juos nustebinti ir nudžiuginti, nes nieko nėra tyriau už vaikų juoką ir džiaugsmą, kai Šv. Kalėdų rytą po eglute randa Kalėdų senelio paliktas dovanas. Neleiskite išblėsti vaikų tikėjimui Kalėdų dvasia, pasirūpinkite vardiniu laišku nuo Kalėdų senelio ir nudžiuginkite mažiausiuosius elfų rankų darbo žaisliuku eglutei.

Suasmenintas laiškas nuo Kalėdų senelio

Nuotaikingas ir šiltas Kalėdų senelio laiškas su Jūsų vaikučio vardu ir jam skirtomis užduotėlėmis. Laiške taip pat rasite linksmą mažytę pasaką apie Kalėdų senelio elnio Rudolfo nuotykius.

Šventinis žaisliukas eglutei ir dekoracijos

Kartu su laišku galima papildomai užsisakyti ir ypatingą Kalėdinę dekoraciją – žaisliuką eglutei. Tai elfų rankų darbo iš kelių dalių susidedantis žaisliukas. Jį kartu su savo mažyliu surinksite ir pakabinsite ant Kalėdų eglutės.

Vardinis sertifikatas

Laiške taip pat rasite sertifikatą su Jūsų vaikučio vardu ir pavarde, jog šiais metais patenka į gerų vaikų sąrašą. Jūsų mažylis galės jį pasikabinti ant sienos ar parodyti draugams, kaip įrodymą, jog šiais metais buvo geras ir gaus dovanų nuo Kalėdų senelio.

Laiškas atsakymas

Jūsų vaikutis galės atrašyti Kalėdų seneliui tam specialiai skirtame laiške atsakyme: nupiešti ar kartu su tėveliais parašyti, koks buvo šiais metais ir ką norėtų gauti dovanų. Taip pat Jūsų mažylis ras dar vieną papildomą užduotėlę.

Personalizuotas vokas

Laišką atsiųsime specialiai Jūsų vaikučiui skirtame šventiškai apipavidalintame voke, todėl Jūsų mažyliui tai suteiks dar daugiau laimės. Tik pagalvokite, pats Kalėdų senelis atsiuntė laišką būtent Jūsų vaikui!