Meniu Uždaryti

Kalėdų senelio numeris

Tikras Kalėdų senelio numeris
Kiekvienas vaikas svajoja paskambinti Kalėdų Seneliui prieš pat Kalėdas ir paprašyti dovanų, kol Kalėdų Senelis vis dar ruošia roges ir nepakilo su dovanų maišu. Mes turime tikriausią Kalėdų senelio numerį, į kurį su tėvelių priežiūra Jūsų mažylis gali paskambinti.
Tarptautinis Kalėdų senelio numeris 951-262-3062
Norite labiau pradžiuginti savo vaikutį prieš šventes? Užsakykite jam tikrą Kalėdų senelio laišką!

Paskutiniai nuo medžio krentantys lapai ir pamažu spaudžiantis šaltukas mums visiems primena – artėja viena iš stebuklingiausiu ir laukiamiausių švenčių metuose Šventos Kalėdos. Šv. Kalėdų laukia visi – tiek maži, tiek dideli, tačiau mažiesiems Kalėdos yra ypatingai svarbios, nes juk visus metus mažieji stengiasi būti itin geri, kad tą stebuklingą naktį juos aplankytų pats Kalėdų Senelis su norimomis ir taip laukiamomis dovanėlėmis. Kadangi Kalėdų Senelis turi tiek daug darbo likus tiek nedaug laiko iki Kalėdų nakties, būtina, kad mažieji apimti pakilios kalėdinės nuotaikos atliktu kelis kalėdiškus darbelius, taip padėdami Kalėdų Seneliui išsiaiškinti ko mažieji nori Kalėdoms.

Pats pirmas ir svarbiausias darbas yra parašyti Kalėdų Seneliui laišką. Na, o kaip kitaip Kalėdų Senelis žinos kokius gerus darbus mažasis per metus nuveikė, apie kokią dovaną už visus gerų darbų metus svajojo. Taipogi, Kalėdų Seneliui laišką galima ne tik parašius išsiųsti, tačiau ir gauti laiškutį nuo pačio Kalėdų Senelio. O koks smagumas būtų vaikui žinoti, kad pats tikriausias Kalėdų Senelis matydamas jo gerus darbus net parašė jam laišką!

Antras ir taip pat svarbus darbas yra paskambinti Kalėdų Seneliui. Juk kaip smagu išgirsti laukiamiausio ir smagiausio Kalėdų Senelio balsą. Net ir parašius laišką yra be galo smagu paskambinti Kalėdų Seneliui, paklausti kaip jis gyvena, kaip visi stipruoliai elniai ruošiasi didžiajam Kalėdų skrydžiui pas gerus vaikus ir, ar elfai jau baigia gaminti gražiausius, ir laukiamiausius Kalėdinius žaisliukus. Taipogi mažajam pravartu Kalėdų Senelio paklausti ar gavo parašytąjį laišką ir, ar Kalėdų Senelis žino, ko mažasis tą stebuklingą naktį laukia dovanų po Kalėdų egle.

Laiko liko jau labai mažai iki Kalėdų, o darbų dar daug… Pasipuošti eglę, bei namus iškepti imbierinių sausainių, pasidžiaugti sniegu, bei su meile nulipdyti didelį ir smagų senį besmegenį. Be abejonės per Kalėdas pati svarbiausia ir maloniausia užduotis yra praleisti prasminga ir džiaugsmingą laiką su savo šeima, bei artimiausiais žmonėmis, nepagailėti jiems gražių žodžių, bei apkabinimų.